Завершується реалізація проєкту міжнародно-технічної допомоги «Ковбойки – український дикий захід»

Цьогоріч проєкт «Ковбойки – український дикий захід» отримав співфінансування з обласного бюджету, а саме з Регіональної програми з міжнародного і транскордонного співробітництва, європейської інтеграції на суму 1,5 млн гривень. Інформують у департаменті міжнародно-технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА.

Цей грантовий проєкт впроваджується у межах Програми Європейського Союзу «Угода мерів – за економічне зростання». Бюджет проєкту 1 130 227,31 євро з яких грант ЄС – 900 000,00 євро.

Проєкт «Ковбойки – український дикий захід» спрямований на:

– стимулювання сталого місцевого економічного розвитку на території c. Нового міста Добромильської міської територіальної громади шляхом розробки та просування місцевої туристичної інфраструктури під брендом «COWBOYky»;
– створення Школи місцевого економічного розвитку, яка буде проводити навчання та надаватиме консультаційні послуги для розвитку власної справи;
– формування майданчика для залучення інвесторів в туристичну сферу громади.

Як зазначив директор департаменту Роман Шепеляк сьогодні проєкт «Ковбойки – український дикий захід» перебуває на завершальному етапі реалізації.

«За кошти обласного бюджету завершили виконання ремонтно-реставраційних робіт пам’ятки архітектури місцевого значення – Ратуші (народний дім) в с. Нове місто Самбірського району Львівської області. Перед Добромильською міською територіальною громадою залишається завдання належним чином прозвітувати та підтвердити репутацію надійного реципієнта міжнародної технічної допомоги», – зазначив керівник департаменту.

Нагадаємо, що торік в смт. Нижанковичі завершився проєкт міжнародної технічної «ПАНТЕРА – транспорт у районі Перемишля та Нижанковичі за спадщину співпраці», а безпосередньо в м. Добромиль реалізовується інфраструктурний проєкт МТД «Природа без кордонів – збереження спільної природної спадщини у громадах Добромиль (Україна) та Загуж (Польща)». Обидва проєкти для їх успішного впровадження отримали співфінансування з обласного бюджету:  «ПАНТЕРА – транспорт у районі Перемишля та Нижанковичі за спадщину співпраці» – понад 19 млн грн, «Природа без кордонів – збереження спільної природної спадщини у громадах Добромиль (Україна) та Загуж (Польща)» – приблизно 10,8 млн грн.