13 березня, голова Львівської ОДА Максим Козицький та перший заступник голови Львівської облради Богдан Гагалюк зустрілись з делегацією офіційних та ділових кіл Брестської області Республіки Білорусь.

Під час зустрічі очільник області привітав делегацію та окреслив можливі напрями співробітництва.

“Із Брестською областю ми маємо підписаний Меморандум про співробітництво, тому потрібно спільно працювати для розвитку наших регіонів. На Львівщині розвинений аграрний сектор, промисловість, ІТ-галузь, енергетика. У цих напрямах ми готові розвивати співробітництво, радо вітаємо інвесторів та готові їм презентувати цікаві проекти у сфері інфраструктури, логістики, економіки”, – наголосив очільник Львівщини.

Також Максим Козицький запросив підприємців Брестської області завітати на Львівщину та ознайомитись із інвестиційними можливостями регіону.

У відповідь заступник голови Брестського облвиконкому Геннадій Борисюк ознайомив очільника Львівщини із потенціалом Брестської області.

“Брестська область в Республіці Білорусь – найкраща за розвитком сільськогосподарської продукції. Добре розвивається також деревообробна промисловість, економічна галузь. Дуже важливо розвивати туризм і ми б хотіли співпрацювати у цій галузі та інших важливих напрямах”, – зазначив Геннадій Борисюк.

Також сторони обговорили можливості розвитку галузі машинобудування.

На завершення зустрічі делегація запросила представників облдержадміністрації та облради на Міжнародний економічний форум у Бресті, який відбудеться у квітні, а також на Третій форум регіонів, що триватиме упродовж 1-2 жовтня цього року.

Окрім того, сторони домовилися напрацювати та підписати Виконавчий протокол до Угоди між Львівщиною та Брестською областю, в якому положення Угоди наповнились би реальним змістом.