20 лютого 2020 року, відбулась зустріч голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького з Генеральним консулом Республіки Польща у Львові Елізою Дзвонкевіч.

Еліза Дзвонкевіч привітала Максима Козицького з призначенням на посаду голови обласної державної адміністрації та побажала успіхів та досягнення високих результатів задля блага мешканців Львівської області.

«Львів для нас – особливе місто. Ми маємо надію на добру співпрацю», – додала вона.

Очільник області подякував Генеральному консулу за візит та охарактеризував Львівщину як чудовий регіон для ведення бізнесу, зокрема ознайомив присутніх з інвестиційним потенціалом регіону та наголосив на важливості розвитку двостороннього співробітництва.

Учасники обговорили можливості поглиблення співпраці, зокрема: реконструкцію та модернізацію пропускних пунктів на україно-польському кордоні у межах Львівської області та розвиток прикордонної інфраструктури.

Зі свого боку гості відзначили успіхи області у проведенні реформи децентралізації. Відтак, сторони обговорили можливість організації зустрічей для голів об’єднаних територіальних громад обох країн та здійснення обміну досвідом між ними.

У межах зустрічі сторони акцентували увагу на необхідності поглиблення дружніх стосунків також між містами-побратимами задля інтеграції культур, можливості ближче пізнати традиції одне одного та збагатитись новими знаннями.