18 травня, біля Львівської Митрополичої Базиліки Внебовзяття Пресвятої Діви Марії відкрили виставку. Експозиція присвячена 100-річчю від дня народження святого Івана Павла ІІ.

«Перший і єдиний візит Понтифіка в незалежну Україну відбувся у 2001 року, з апостольським візитом він прибув до Львова. Іван Павло ІІ почував духовну близькість до України. Саме він проголосив блаженними і священномучениками 28 українців. Під час візиту Понтифік зустрівся з представниками усіх християнських громад, руйнуючи мури між різними релігіями. Під час візиту папа римський виголошував промови українською. У своєму прощальному виступі він сказав: «Дякую тобі, Україно, що оборонила Європу своєю невтомною та героїчною боротьбою проти загарбницьких орд…». Слова Івана Павла ІІ актуальні і досі. Україна продовжує боронити Європу і ціною життів українських Героїв доводить свою незламність», – зазначив у вітальному слові з нагоди відкриття виставки голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Також серед учасників відкриття Львівський міський голова Андрій Садовий, Генеральний Консул Республіки Польща у Львові Еліза Дзвонкевич, представники духовенства.

Присутні поклали квітів до барельєфу святого Івана Павла ІІ та спільно помолились. Опісля оглянули виставку.

Виставка присвячена 100-річчю з дня народження Івана Павла II складається із 7-ми двосторонніх стендів, виконаних українською та польською мовами та розповідає про життя та служіння святого.